Gyártósorvezető

  • Cég neve

    Mubea Aerostructures Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3300 Eger, Faiskola utca 9.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A termelési részegységek operatív irányítása
  • Gyártási tervek minőségi és mennyiségi megvalósulásának felügyelete
  • Előírások betartása és betartatása
  • Erőforrástervezés, részvétel a gyártási hatékonyságnövelő projectekben
  • Auditokon való aktív részvétel
  • Veszteségek elemzése és megszüntetése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és az anyavállalattal
  • Prezentációk, kimutatások készítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat 50+ fő irányításában
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (excel, word)
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződést és biztos munkahelyet kínálunk saját állományban
  • Magas összegű cafeteria juttatás
  • Éves bónusz
  • Munkábajárás: nettó 30 Ft/km összegben, vagy tömegközlekedés esetén 100%-os térítés
  • Támogató csapat, nyitott gondolkodásmód
  • Családias munkahelyi környezet és tiszta gyártócsarnok
  • Légiipari oktatások

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A RUAG Aerostructures Hungary Zrt. mostantól MUBEA Aerostructures Zrt.!

Csatlakozz a Magyarországon egyedülálló és ritka iparágunkhoz, melyet Egerben a MUBEA Aerostructures Zrt. képvisel. Cégünk utasszállító repülőgépek szerkezeti elemeinek összeállításával foglalkozik, a legnagyobb megrendelőnk pedig az Airbus. Az egri gyár 2016-ban nyitotta meg kapuit, és jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztat.

A termelésünk folyamatos fejlesztése elsődleges a vállalat számára, ezért szeretnénk egy fő gyártósorvezető kollégával bővíteni a termelési csapatunkat.

Ha illik Rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz, hogy megismerhessünk! Várjuk az önéletrajzodat!

Csatlakozz a MUBEA Aerostructures csapatához és légy részese egy repülőgép szerkezet építő vállalat termelésvezetésének.